الگوی برتر مدارس دخترانه کشور

تاریخچه و خط مشی

دبستان‌های راه نوین نوید

از سال 1373 شروع به کار و  بامدیریت سرکار خانم فخرالزمان پزشکزاد فعالیت های نوین خودرا آغاز و سپس با به ثبت رساندن موسسه آموزشی راه نوین نوید توانست شعب تحت پوشش خود را گسترده تر نماید و هم اکنون از مجموعه مدارس نمونه کشوری می باشد. موسسه آموزشی راه نوین نوید، به عنوان یک مدرسه مهارت محور با ایجاد محیطی پویا و جذاب موجب شکوفایی استعدادها و بروز خلاقیتهای فردی و جمعی دانش‌آموزان می‌شود.

تاکید بر مهارت‌های فکرکردن، تدریس ارزش ها، فراهم کردن محیط یاددهی و یادگیری تعاملی، فراهم کردن انواع شیوه‌های آموزشی برای استعدادهای مختلف، تکیه بر بکارگیری فناوریهای نوین در آموزش از جمله خط مشی ها و نکات برجسته دبستان نوید می‌باشد.
0 +
دانش آموزان
0 +
معلمان
0 +
کلاس ها
0 +
سوابق آموزشی
نکات برجسته دبستان راه نوین نوید
آموزش مهارت های فکر کردن 100%
تدریس ارزش ها 100%
محیط یادگیری تعاملی 100%
یادگیری فناوری نوین 100%
استعداد یابـــی 100%

افتخارات مدارس راه نوین نوید

برای سیستم آموزشی و پرورشی دبستان نوید افتخاری بالاتر از این نیست که هر دانش آموز را به آن نسبت که توانایی ، استعداد و علاقه دارد به سمت بهترین مسیر و جهت در زندگی هدایت نماید. با این همه دستیابی دانش آموزان به موفقیت های علمی ، فرهنگی ، هنری و ورزشی هر ساله برگ زرینی را به افتخارات خانواده بزرگ نوید می افزاید. راهیابی و کسب مدال در مسابقات ورزشی در سطح استان ، کشور و بین المللی ، راهیابی و کسب رتبه های برتر در مسابقات فرهنگی و هنری در سطح استان و کشور ، دستیابی به مدارج بالای علمی دانش آموزان و …. تنها گوشه ای از افتخارات کسب شده توسط دانش آموزان نوید می باشد.

مجموعه آموزشی راه نوین نوید اولین مدرسه در سطح کشور می باشد که موفق به دریافت گواهینامه مدیریت کیفیت Isoo 9001:2008 و مدرسه برتر QSC:2007 از کشور سوئیس در مقطع پیش دبستانی و دبستان می باشد.

گواهینامه ها و عضویت در مراکز علمی و تحقیقاتی فرآیند آموزش، کنترل و مدیریت مبتنی بر فناوری رایانه و شبکه و سیستم ارزشیابی و نظارت هوشمند در دبستان نوید موجب شده که این دبستان به عنوان یک مدرسه هوشمند شناخته شوددریافت گواهینامه استاندارد آموزشی و عضویت در شبکه پژوهش و فناوری استان اصفهان وابسته به شهرک علمی و تحقیقاتی استان اصفهان به سبب طرح و اجرای مدارس هوشمند خود دلیلی بر این مدعا می باشد.